46 ја следат оваа компанија


- 34%

USB-C конвертор за смартфон со модел по избор

59 ден.

39 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

800000000013
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

​USB-C конвертор за смартфон со модел по избор:

 • Два модела по избор: YHL-TC01 и YHL-T6

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.