- 60%

USB кабел со магнет за iOS

800 ден.

320 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 USB кабел од 1 метар
 • LED индикатор
 • Моќност: 2A за брзо полнење
 • Користи магнет во отворот за полнење на телефонот
 • Компатабилен iPhone
 • Магнетниот дел го штити телефонот од навлегување на прашина или вода
 • Магнетниот дел постојано е приклучен во отворот за полнење на телефонот, со што не можете да го оштетите од постојано вадење на кабелот при полнење
 • Достапни бои: сребрена, златна и розева

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.