48% попуст на USB кабел - патент за полнење на Android и Apple мобилен телефон со боја по избор во вредност од 400 ден. по цена од 209 ден.

Цена: 209 ден.

48% попуст на USB кабел - патент за полнење на Android и Apple мобилен телефон со боја по избор во вредност од 400 ден. по цена од 209 ден.

Вредност

400 ден.

Попуст

48%

Заштеда

191 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 2

Можност за достава
 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

USB кабел - патент за полнење на Android и Apple мобилен телефон со боја по избор:

 • Розева
 • Виолетова
 • Зелена
 • Сина

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.12.2016 до 15.03.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
 • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето.

Опис

Карактеристики на производот

 • USB кабел за полнење и пренесување на податоци на вашиот телефон
 • Два приклучока: за Apple и Android мобилен телефон

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ