- 12%

12% попуст на УСБ разделник со дополително напојување Digitus DA-70220 од Рувекс

880 ден.

774 ден.

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опис

УСБ разделник со напојување Digitus DA-70220

Техничка спецификација:

 • USB 2.0 стандард
 • USB Mini B влез
 • Поддржува трансфер со брзина USB High-Speed 480 Mbps and Full-Speed 12 Mbps
 • Боја: црно сребрена
 • Димензии : 7cm x 4cm x 1.45cm
 • Вклучено напојување (5V / 2A) and USB cable
 • Поддржува: 7, 8, Vista, XP and Mac OS 10.x
 • Број на УСБ излези: 4

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 23.10.2019 до 23.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.