25% попуст на USB лоповка 2.0 со 4 приклучоци во вредност од 400 ден. по цена од 299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

25% попуст на USB лоповка 2.0 со 4 приклучоци во вредност од 400 ден. по цена од 299 ден.

Цена

299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

400 ден.

Попуст

25%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

USB лоповка 2.0 со 4 приклучоци + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Тип на интерфејс: USB 1.1 и 2.0
 • Пренос на податоци: 1.5 Mbps/12 Mbps до 480Mbps
 • Максимална струја: 500mA со заштита
 • Компатибилен со: Microsoft OS, Linux, Mac OS
 • 4 влезови со LED и 4 прекинувачи
 • Должина на кабел: 40cm
Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.