Разубавување и уживање во новоотворениот салон за убавина! До 55% попуст на маникир, фенирање, масажа, микродермоабразија или пакет за слабеење по избор во Beautela - Art of Beauty

Цена

ден.

ден.

Опција Опција е задолжително поле!

Вредност

550 ден.

Попуст

55%

Заштеда

300 ден.

Купени: 17

 • Сава Ковачевиќ бр.1 , Кисела Вода, Скопје (во портокаловата зграда, до зградата на Адора Flatiron)

  Одведи ме таму

  02 316 1440

  beautela@t.mk

Добивате

Опции на понудата:

Фенирање + ампула 550 ден. 250 ден.
Маникир со гел лак 600 ден. 290 ден.
Масажа на стапала (30 минути) 500 ден. 250 ден.
Релакс масажа (30 минути) 700 ден. 350 ден.
Микродермоабразија 1,500 ден. 790 ден.
Пакет за слабеење: 2 кавитации, 2 радио фреквенции и 2 пресо терапии (beauty air massager) 8,000 ден. 3,999 ден.

 

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.03.2019 до 10.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Вадење на претходно ставен гел лак се доплаќа 300 денари во салонот.

Опис

Кога сакате време за себе, краток одмор за душата и телото, можност да соберете нова сила, во близина на центарот на градот Ве чека оаза на мир и убавина. На едно место може да уживате во се што Ви е потребно за да изгледате убаво и да се чувствувате добро.

Дозволете Вашата убавина да биде наша грижа!

Услуги кои ги нуди салонот:

 • Третмани на лице (третман за хидратација, третман за регенерација, antiaging третмани, апаративни третмани)
 • Целосна нега на раце и нозе
 • Депилација
 • Фризерски услуги
 • Масажи
 • Третмани за тело (слабеење и обликување)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.