До 68% попуст на парафин на раце, депилација на раце и нозе, класичен третман на лице, микродермоабразија или пакет за слабеење по избор во Beautela - Art of Beauty

Цена од

120 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

200 ден.

Попуст

40%

Заштеда

80 ден.

Купени: 4

 • Сава Ковачевиќ бр.1 , Кисела Вода, Скопје (во портокаловата зграда, до зградата на Адора Flatiron)

  Одведи ме таму

  02 316 1440

  beautela@t.mk

Добивате

Опции на понудата:

Парафин на раце 200 ден. 120 ден.
Депилација на цели раце и нозе 900 ден. 450 ден.
Класичен третман на лице 1,000 ден. 490 ден.
Микродермоабразија 1,500 ден. 790 ден.
Пакет за слабеење: 2 кавитации, 2 електростимулации и 3 лимфни дренажи 6,000 ден. 2,999 ден.

 

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.05.2019 до 30.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Кога сакате време за себе, краток одмор за душата и телото, можност да соберете нова сила, во близина на центарот на градот Ве чека оаза на мир и убавина. На едно место може да уживате во се што Ви е потребно за да изгледате убаво и да се чувствувате добро.

Дозволете Вашата убавина да биде наша грижа!

Услуги кои ги нуди салонот:

 • Третмани на лице (третман за хидратација, третман за регенерација, antiaging третмани, апаративни третмани)
 • Целосна нега на раце и нозе
 • Депилација
 • Фризерски услуги
 • Масажи
 • Третмани за тело (слабеење и обликување)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.