Недела на храна #СкопјеГурман! Ново, неодоливо чоколадно задоволство! До 50% попуст на белгиска вафла со нутела или италијански чоко крем + додатоци по избор во Chocolate Boom

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! Ново, неодоливо чоколадно задоволство! До 50% попуст на белгиска вафла со нутела или италијански чоко крем + додатоци по избор во Chocolate Boom

Цена

75 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден.

Попуст

50%

Заштеда

75 ден.

Купени : 99

 • Бул. Јане Сандански, бр. 84 (позади Тобако 1, Аеродром) Скопје

 • 078 338 021

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:30 - 23:00 Саб: 09:30 - 23:00Нед: 16:00 - 23:00

Добивате

Белгиска вафла по избор:

Вафла со чоко лешник крем, цена: 150 ден. 75 ден.

 • Чоколаден крем (бел/црн), ванила крем, крем банана, чоко камчиња
 • Чоколаден крем (бел/црн), шумско овошје, сладолед, крцкаво чоколадо

Вафла со нутела, цена: 165 ден. 99 ден.

 • Munchmallow: нутела, јагоди и muchmellow
 • Ванила: нутела, ванила крем, плазма, банана

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.06.2018 до 28.07.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во ресторанот и "за носење"

Опис

Чоколаден BOOM е ново отворена компанија која главна дејност и е производство и продажба на рачно изработени чоколади, пралинеа, бригадироси, чоколадни фигури како и палачинки, вафли и торти кои ќе бидат по нарачка и по желба на нашите клиенти со фигури од фондан или со чоколадо .

За нивната подготовка ќе се погрижи тимот на Чоколаден BOOM и шеф Андоновски Митко кој ќе ни го пренесе неговото знаење и долгогодишно искуство во оваа област и се што е поврзано со кулинарството. Toj неговото искуство го стекнал во една најпознатите чололадарии во Катар, каде што работел со врвни чоколадиери и слаткари.

Дојдете посетете не и уживајте во слатките задоволства .

Наша цел е задоволни клиенти и засладени души .

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.