Уживајте во вашите омилени вкусови! До 42% попуст на вафла по избор: шарена, бела, вафла со мед и ореви, солена, chocodrops или paradise вафла во Sugar Cube

Цена од

90 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

40%

Заштеда

60 ден.

Преостанато време

Купени: 13

 • Петричка 6-2/8 (спроти пошта кај железничка)

  Одведи ме таму

  075 446 862

  sugarcube171@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Вафла со мед и ореви 150 ден. 90 ден.
Бела вафла 150 ден. 90 ден.
Шарена вафла 170 ден. 100 ден.
Солена вафла 180 ден. 110 ден.
Chocodrops вафла 190 ден. 110 ден.
Paradise вафла 190 ден. 110 ден.

*Составот на вафлите погледнете го во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.12.2021 до 31.01.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во локалот и за носење

Опис

Вафли: 

 • Шарена вафла: нутела, банана, црно чоколадо, бело чоколадо, лешници, ореви, бадеми, плазма, М&M, мрвици, киндер
 • Бела вафла: бел крем, кокос, малини, мрвици, рафаело, плазма
 • Вафла со мед и ореви
 • Солена вафла: павлака, маслинки, млечен кашкавал, кулен/ пилешка салама
 • Chocodrops вафла: нутела, црно чоколадо, бело чоколадо, лешници, ореви, бадеми, плазма, popsicle
 • Paradise вафла: нутела, сезонско овошје, бело чоколадо, црно чоколадо, мрвици, плазма, баредми, ореви, лешници

За компанијата

Sugar Cube Corner е нов ресторан кој се наоѓа веднаш наспроти поштата кај нова Железничка, во зелената зграда. Овде може да се напиете вкусно кафе, свежо исцеден сок, смути и секако да се засладите со палачинка или крцкава вафла.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.