Вкусна храна во новоотворениот ресторан! До 45% попуст на јадење по избор: смути, цезар салата или вафла по избор во Sugar Cube

Цена од

79 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

120 ден.

Попуст

34%

Заштеда

41 ден.

Преостанато време

Купени: 4

Добивате

Опции на понудата:

Вафла по избор 150 ден. 89 ден.
Смути 120 ден. 79 ден.
Цезар салата 180 ден. 99 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 15.09.2020 до 25.10.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата важи за во локалот, и за носење

Опис

Два вида смути:

  • Розево: јагода, малина, капина
  • Жолто: портокал и ананас

Два вида вафли:

  • Шарена Вафла
  • Вафла со банана и Нутела

За компанијата

 Нов ресторан каде може да се напиете вкусно кафе, свежо исцеден сок, смути, да се засладите со палачинка или вафла.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.