50% попуст на вакум слим третман од Beauty Studio Regina во вредност од 400 ден. по цена од 200 ден.

Цена

200 ден.

Вредност

400 ден.

Попуст

50%

Заштеда

200 ден.

Купени: 10

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Булевар Партизански Одреди, Т.Ц. Лептокарија

  Одведи ме таму

  077 867 244

Добивате

Вакум слим третман 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.10.2022 до 28.02.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.