40% попуст на пакет од 3 вакум третмани + 3 липоласери во козметичко фризерско студио Тропик Белеца во вредност од 3000 ден. по цена од 1799 ден.

Цена

1799 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1201 ден.

Купени: 9

Добивате

Пакет од 3 вакум третмани + 3 липоласери

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.08.2022 до 01.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета само за жени
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Третман со Липоласер:

LIPO Laser третман е еден од најиновативните методи во одстранување на тврдокорните масни наслаги на телото.
LIPO Laser е во потполност сигурен и безболен третман кој користи најнова ниско енергетска ладна ласерска технологија и со тоа го намалува обемот и масните наслаги на скоро сите делови на телото ( стомак, бутови, раце, бедра ).

LIPO Laser истовремено ги затегнува колагенските влакна и стимулира продуцирање на нови колагенски влакна, прави лифтинг на кожата и ја зголемува нејзината еластичност враќајки го младешкиот изглед, и видливо намалување на обемот. Резултатите се видливи веќе пo неколку третмани

Третман со вакум:

Вакум масажа е една од најпопуларните и најефикасни методи во светот за подобрување на циркулацијата, забрзување на метаболизмот и борба против целулитот.

Оваа терапија се користела уште од времето на древна Кина, а потоа почнала да се применува во Русија и Европа.
Со помош на апарат на кој се поврзани чашки т.н. вентузи се аплицираат на потребните регии на телото и се прави вакум масажа.

 • Се подобрува циркулацијата и лимфната дренажа
 • Се забрува метаболизмот
 • Се намалува телесната тежина и целулитот
 • Се прави детоксикација
 • Се враќа виталноста на кожата

 

 

За компанијата

Козметичко Студио Тропик Белеца постои 28 години, лоцирано во трговскиот центар Лептокарија (Карпош 3).
Пријатно опремен современ салон за подмладување, разубавување и релаксирање на вашето лице и тело.

Тропик Белеца ви нуди најширока палета на професионални третмани, како и совети и одговори на сите ваши прашања, во светот на козметиката и фризерските услуги. Со своето долгогодишно постоење сме во чекор со светските брендови и иновации од оваа област.

Љубезниот и професионален тим ви стои секогаш на располагање, кој постојано се усовршува со посета на семинари и едукации од светот на убавината.
Бидете дел од нашиот тим. Ви нудиме креативност, квалитет и најдобри услуги какви што вие заслужувате. Направете нешто за себе и својата убавина. Обратете ни се нам со доверба, и уверете се во нашиот квалитет.

Поттикнати од идејата на едно место да го споиме долгогодишното искуство, професионалноста и квалитетот кој може да се пренесе и на наредните генерации, тимот на Студио Тропик Белеца дава обуки на млади таленти.

Обуки за:

 • Масажа
 • Надградба на нокти ( маникир и педикир)
 • Шминка
 • Депилација

Обучувањето на младите таленти се изведува според програма верифицирана од Министерство за образование и наука (МОН). Сертификатите се верифицирани во република Македонија, како и во европските земји. Обучувачите се професионалци во својата област, со долгогодишно работно искуство и постојано учество на семинари и едукации од оваа област, пратејќи ги новите трендови и иновации. Учесниците во обуките првенствено се стекнуваат со теоретско знаење (предавање за основите во анатомијата, техники и редоследи на работа, како и професионален однос со клиентите и соработниците). Додека практичното работење опфаќа поголем дел од обуките, и се изведува на модели кои ги обезбедува едукативниот центар или пак учесникот во програмата. По завршувањето на обуката, учесниците се оспособуваат за самостојно да ја работат својата избрана професија. Некои од претходните ученици, веќе работат самостојно сами за себе, водејќи свој бизнис, а некои од нив работат надвор од рамките на државата во европските земји.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.