53 ја следат оваа компанија


- 40%

Вакум вреќа 50x60cm

100 ден.

60 ден.

Опис

Вакум вреќите се погодни за складирање на облека и постелнина, кои ќе обезбедат дополнителен простор во вашиот дом

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.