Вакумска помошна рачка

350 ден.

Купени:

2
  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    info@teslaled.mk

Добивате

Вакумска помошна рачка при влез или излез од туш кабина или када

Сигурен заштитен грип

Погодно за сите возрасти а посебно за постари лица или деца

 

Опис

Вакумска помошна рачка при влез или излез од туш кабина или када

Сигурен заштитен грип

Погодно за сите возрасти а посебно за постари лица или деца

Спецификации:

Тип: За бања

Големина: 30х10х8cm

Тежина: 254g

Материјал: ABS

Боја: бела и сива

Напомена:

Не е потребно никакво бушење на плочките

Безбедносната рачка работи на вакум систем

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.