Танц кој сите ќе го паметат! 31% попуст на 3 часови валцер за младоженци од Star Dt во вредност од 3600 ден. по цена од 2500 ден.

Цена

2500 ден.

Вредност

3600 ден.

Попуст

31%

Заштеда

1100 ден.

Купени: 1

 • 11 Октомври бр.25 12 спрат (во зградата на пораншено ZOIL)

  Одведи ме таму

  070 322 203

Добивате

3 часа валцер за младоженци (времетраење на еден час: 60 мин.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.10.2019 до 25.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Можете да купите еден купон за себе и неограничен број на купони за пријатели
 • Часовите се организираат во договор со секој пар посебно

Опис

Подгответе се за најубавиот ден од Вашиот живот.

Воодушевете ги Вашите гости со елегантните движења на англискиот валцер и тангото на самиот почеток на Вашата свеченост.
Создадете за себе и Вашиот парнтер мигови кои никогаш Вие, ниту Вашите гости нема да ги заборавите.

Часовите се организирани во договор со секој пар поединечно. Покажете нешто оригинално со кореографија која СТАР-ДТ ќе ја подготви само а Вас!

Друштвото за интелектуални услуги СТАР-ДТ постои од 2003 година и е друштво првенствено ориентирано кон едукативни услуги (изучување на странски јазици за деца и возрасни, едукативна игротека на странски јазик, деловен англиски јазик и сл.), консултантски услуги за фирми од областа на деловното работење, преведувачки услуги со тим од преведувачи за писмен превод, и физички активности (обуки за модерен танц за деца и возрасни).

Нашата мисија е Да создадеме мноштво од креативни, позитивни и едуцирани кадри од областа на познавањето на странските јазици и деловната култура како и да креираме здрав дух, разум и тело преку физички активности во рамките на едукативните активности кои ги нудиме.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.