Valentine во Банско (12-02 - 14.02.2016)! 28% попуст на 2 ноќевања со појадок и вечера во Hotel Orphey 4* или Hotel Banderitsa 4* со вклучен превоз + користење на СПА центарот во вредност од 4300 ден. по цена од 3100 ден. со Т.А. "Бисер Пром"

РАСПРОДАДЕНО

Valentine во Банско (12-02 - 14.02.2016)! 28% попуст на 2 ноќевања со појадок и вечера во Hotel Orphey 4* или Hotel Banderitsa 4* со вклучен превоз + користење на СПА центарот во вредност од 4300 ден. по цена од 3100 ден. со Т.А. "Бисер Пром"

Цена

3,100 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,300 ден.

Попуст

28%

Заштеда

1,200 ден.

Купени : 46

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • [email protected], [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува викенд во Банско во хотел по избор: Hotel Orfey 4* или Hotel Banderitsa 4* 

 • 2 ноќевања со појадок и вечера на база шведска маса  
 • Автобуски превоз: Скопје - Банско - Скопје
 • Користење на СПА центар во избраниот хотел (базен, џакузи, сауна фитнеси безжичен 
 • Бесплатен интернет во рамките на целиот хотел

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.02.2016 до 14.02.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот е наменет за турата во Банско од 12.02.2016 до 14.02.2016
 • За закуп на соба потребно е да купите минимум 2 купони, односно да престојуваат две лица
 • Пред да го купите ваучерот задолжително информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Задолжително патничко осигурување (може да се извади и во агенцијата)
 • Задолжителна доплата за пријава и туристичка такса во вредност од 650 денари (доплата во агенцијата)
 • Поаѓање на 12.02.2016 во 07:00 часот од Дрводекор
 • Враќање на 14.02.2016 во 14:00 часот по локално време
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Hotel Orphey 4* е луксузен објект во Банско, ситуиран во мирна околина, кој располага со вирвна опрема за релаксација но и за авантуристички настроени гости. На само 5 минути од центарот, овој хотел се одликува со модерна удобност, врвна кујна и ресторан, винарија, и импресивен СПА центар. За оние кои се расположени за скијање и бордање, хотелот овозможува транспорт до гондолата.

Hotel Banderitsa 4* се наоѓа во центарот на Банско, недалеку од ски лифтот кој ве носи кон прекрасниот пејсаж на планината Пирин. Хотелот располага со кафе бар, ресторан, летна тераса и Irish pub и нуди богата и разновидна храна и пијалоци. Собите во хотелот се декорирани со рачноизработен дрвен мебел и имаат пристап до интернет.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ