Црна Гора ве очекува (Јули и Август)! Повратен автобуски билет за град по избор на црногорското приморје: Улцињ, Бар, Суто Mоре, Петровец, Будва, Тиват, Херцег Нови и Игало од Вардар Експрес

РАСПРОДАДЕНО

Црна Гора ве очекува (Јули и Август)! Повратен автобуски билет за град по избор на црногорското приморје: Улцињ, Бар, Суто Mоре, Петровец, Будва, Тиват, Херцег Нови и Игало од Вардар Експрес

Цена

2,356 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,480 ден.

Попуст

5%

Заштеда

124 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 81

 • Меѓународна автобуска станица

 • 02 2402 394; 02 2402 395; 02 2402 396

 • busoffice@vardarexpress.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 06:00 - 00:00

Добивате

Повратен автобуски билет за град по избор на црногорското приморје:

 • Билет за: Улцињ, Бар , Суто Море, Петровац, Будва и Тиват, цена: 2480 ден. 2356 ден.
 • Билет за: Херцег Нови и Игало, цена: 2790 ден. 2650 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.06.2018 до 31.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Пред купување на купонот потребно е да ја контактирате агенцијата Вардар Експрес ви канцелариите на автобуска станица или по телефон
 • Поаѓање од Скопје од главна автобуска станица секој ден во 00:30 часот
 • Поаѓање од Куманово секој ден во 23:45 часот
 • Враќање секој ден од:
 • Херцег Нови: 14:30 часот
 • Тиват: 15:30 часот
 • Будва: 16:00 часот
 • Петровац: 16:30 часот
 • Суто море: 16:45 часот
 • Бар: 16:56 часот
 • Улцињ: 17:30 часот

Опис

Вардар Експрес е основана во 1990 г. од г-дин Ќамил Колашинац. Со многу вложен труд и посветеност на своите клиенти,  во тоа време станал еден од најпочитуваните превозници и сопственици на туристичка агенција. Од 2000 г. фирмата продолжува да се развива и напредува благодарение на двајцата синови г-дин Мунир Колашинац и г-дин Елвир Колашинац, кои учејќи од својот татко продолжуваат чесно и посветено да ја развиваат и управуваат истата.

Денес Вардар Експрес е тур оператор како за рецептивен така и за емитивен туризам. Групните патувања се нивна специјалност, особено по Балканските земји. Ги раководат сите аспекти на сервисирање на повеќе дестинациски серијали, инсентив групи, училишни групи – екскурзии, спортски настани и групи. Во изминатите години ниедна програма нема представувано потешкотија  за реализација, а опслужуваат групи од десет до стотици патници.

Нивната понуда вклучува и изнајмување на автобуси за сите видови на тури – за мали и големи групи, за трансфер или за разглед. Возниот парк на Вардар Експрес е целосно опремен и располага со модерни и удобни возила кои имаат капацитет на седшта од 7 - 57.

Вардар Експрес го сочинува стручен и професионален тим кој нуди квалитетен сервис и услуга од самиот почеток до крајот на патувањето ставајќи посебен акцент на деталите.

За незаборавни доживувања, патувајте со Вардар Експрес!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.