Специјална новогодишна зделка од Gino Cori! Ваучер од 89 ден. со кој добивате 50% попуст на целиот асортиман на машки и женски чевли од италијанска кожа во "Gino Cori"

РАСПРОДАДЕНО

Специјална новогодишна зделка од Gino Cori! Ваучер од 89 ден. со кој добивате 50% попуст на целиот асортиман на машки и женски чевли од италијанска кожа во "Gino Cori"

Цена

89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 460

 • Кеј на Вардар, Скопје (ГТЦ 1ви Кат)

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 15:00
 • ГТЦ 1-ви кат ( до ресторан Џино) 1000 Скопје, Македонија

 • Одведи ме таму

 • 071 733 677

Добивате

Ваучер со кој добивате 50% на целиот асортиман на производите во "Gino Cori"

*сите производи се од 100% италијанска кожа

*достапни производи: женски чизми и чевли (салонки), кратки чизми и балетанки, машки чевли и патики

Моментална цена на производите:

 • машки чевли и патики – редовната цена се движи од 1500 ден. до 4900 ден.
 • женски чизми – редовната цена се движи од 1500 ден. до 4900 ден.
 • женски кратки чизми – редовната цена се движи од 1500 ден до 3000 ден.
 • балетанки – редовна цена 1950 ден.
 • женски чевли (салонки) – редовна цена 1500 ден. до 2500 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.12.2016 до 31.01.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 пар обувки
 • За повеќе парчиња потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Gino Cori
 • Количините се ограничени
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден прв услужен
 • Купонот може да се искористи на двете локации во Скопје - Gino Cori (ГТЦ) и Куманово - Форментини (ул. ЈНА бр. 30)
 • Доколку не го искористите купонот средствата не се рефундираат

Опис

Традиција, квалитет, бренд!

Традиција на чевларско производство од Италија која опстојува 60 години. Производството на обувки во Македонија започна во 1995 година, со внесување на стручни луѓе од Италија за обука на нашите работници, висок квалитет на сите репроматеријали од Италија, висока технологија во машинскиот дел на производство на квалитетни обувки, потребни за производство на високо квалитетни обувки. Познати по врвиот квалитет во производството на обувки со што и производството на познати брендови и тоа: Valentino, Prada, Ferragamo, Bata, Samsonite, Tod’s, Hogan и многу други. Од тука потекнува и распространетост на повеќе мали фабрики во Скопје и поголемиот дел во Куманово. Производството за најпознатите брендови е мотив за раѓање на желбата за отварање на две продажни места во Македонија, едната е во Скопје – Џино Кори и другата продавница во Куманово – Форментини, со што и производството на сопствен бренд Gino Cori обувки со врвен квалитет, висока мода и удобност.

Посетете ги ексклузивните продавници на Џино Кори и Форментини и чекорете удобно и тренди.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

PersidaSrbinovska

Neznam zasto istata fora ja pravite kako site dukani. Na zapad nema vakvi fori. Davata popust no na pokaceni ceni. Prethodno kondurite bea 1990 denari a sega 2400. Pola od proizvodite povleceni pogotovo baletankite. Samo vo Makedonija go ima. Mojata cudesna zemja.

Член на Grouper од: 12-12-2016
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ