50% попуст на вредносен ваучер за хемиско чистење и перење на облека и текстил по избор, во сервис за хемиско чистење "Bianco Bello"

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на вредносен ваучер за хемиско чистење и перење на облека и текстил по избор, во сервис за хемиско чистење "Bianco Bello"

Цена

200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

400 ден.

Попуст

50%

Заштеда

200 ден.

Купени : 147

Добивате

Вредносен ваучер за хемиско чистење и перење на облека и текстил, по избор:

 • Ваучер во вредност од 400 ден. цена 400 ден. 200 ден.
 • Ваучер во вредност од 500 ден. цена 500 ден. 250 ден.

*Ценовникот може да го погледнете ТУКА

*Купонот важи само за Bianco Bello во Тафталиџе кај СП Маркет


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.05.2017 до 31.05.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Лимит: едно лице може да комбинира максимум 4 купони
 • Купонот важи само за Bianco Bello во Тафталиџе кај СП Mаркет
 • При искористување на ваучерот не важат промоциите со Bianco Bello club card
 • Еден ваучер важи за хемиско чистење на производи до 400/500 ден.
 • Доколку вредноста на услугата ја надминува вкупната вредност на купените ваучери, разликата се доплаќа во Bianco Bello
 • Доколку услугата чини помалку од 400/500 ден. не се враќа кусур
 • Можете да комбинирате до 4 ваучери за хемиско чистење на повеќе производи или доколку услугата е со повисока вредност

Опис

Најчист избор за Вашите облека!

За облеката да изгледа чисто и да го задржи својот квалитет подолго, потребно е правилно и постојано одржување. Bianco Bello е сервис за хемиско чистење каде вашите алишта ги препуштате во рацете на професионалци и за најкраток временски рок истите ги добивате почисти и блескави.

Bianco Bello располага со следниве услуги:

 • Хемиско чистење, перење, пеглање на облека и на други ткаенини
 • Перење и хемиско чистење на завеси
 • Услуга за одржување на чистотата на хотелски и угостителски објекти, бизнис и приватни ентериери.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.