Купи сега, искористи подоцна: 20% во Butlers Coffee Bar - Струмица! Вредносен ваучер од 400 и 800 денари со кој добивате храна и пијалоци во вредност од 500 или 1000 денари

img

Цена од

400 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

20%

Заштеда

100 ден.

Преостанато време

Купени: 7

Добивате

Опции на понудата:

Ваучер во вредност од 500 денари 500 ден. 400 ден.
Ваучер во вредност од 1000 денари 1,000 ден. 800 ден.

Вредносен ваучер по избор со кој добивате 20% попуст на цело мени за храна и пијалоци во Butlers Coffee Bar - Струмица

 • Ваучер од 400 ден. со кој добивате храна во вредност од 500 ден.
 • Ваучер од 800 ден. со кој добивате храна во вредност од 1000 ден.

*Ова е заедничка кампања на Grouper и Пивара Скопје за поддршка на рестораните и угостителите! Купи ваучер сега и користи подоцна, поддржи ги твоите омилени локални ресторани! Прочитај повеќе ТУКА!

*Ваучерот ќе можете да го искористите веднаш по отварањето на локалот до почеток на Август

*Види ги останатите зделки од оваа кампања ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2020 до 01.08.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи за носење
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Ваучерот го користите како замена за храна и пијалоци по ваш избор во вредност од 500 или 1000 денари
 • Можете да комбинирате повеќе типови храна и пијалоци од целото мени до оваа цена 
 • Доколку сакате да купите храна во вредност над цената на ваучерот, потребно е да доплатите директно во ресторанот
 • Доколку купите храна пониска од цената на ваучерот не постои можност за кусур
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.