40% попуст на вредносен ваучер за услуга по избор: хемиско чистење, перење и пеглање на облека и текстил или чистење на кожа во сервис за хемиско чистење Eco Clean

РАСПРОДАДЕНО

40% попуст на вредносен ваучер за услуга по избор: хемиско чистење, перење и пеглање на облека и текстил или чистење на кожа во сервис за хемиско чистење Eco Clean

Цена

120 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

200 ден..

Попуст

40%

Заштеда

80 ден..

Купени : 106

 • Бул. ВМРО бр. 3/12-2 Скопје

 • 02 313 3232

 • eko1@t.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 19:00 Саб: 11:00 - 17:00

Добивате

Вредносен ваучер за услуга по избор: хемиско чистење, перење и/или пеглање на облека и текстил или чистење на кожа 

 • Ваучер од 200 ден., цена: 200 ден. 120 ден.
 • Ваучер од 400 ден., цена: 400 ден. 240 ден.

*Ценовникот може да го погледнете ТУКА


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.09.2018 до 20.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден ваучер важи за хемиско чистење на производи до 200/400 ден.
 • Доколку вредноста на услугата ја надминува вкупната вредност на купените ваучери, разликата се доплаќа во EcoClean.
 • Доколку услугата чини помалку од 200/400 ден. не се враќа кусур.
 • Можете да комбинирате повеќе ваучери за хемиско чистење на повеќе производи или доколку услугата е со повисока вредност.
 • Услугите за облека и текстил се вршат за максимум 3 дена, а за кожа максимум 7 дена.

Опис

За облеката да изгледа чисто и да го задржи својот квалитет подолго, потребно е правилно и постојано одржување.
Повелете во новоотворениот сервис за хемиско чистење EcoClean и препуштете ја грижата за вашите алишта во рацете на вистински професионалци!

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.