Купи сега, искористи подоцна: 20% во Гостилница Фук Так - Дојран! Вредносен ваучер од 400 и 800 денари со кој добивате храна и пијалоци во вредност од 500 или 1000 денари

Цена од

400 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

20%

Заштеда

100 ден.

Купени: 31

 • Рибен ресторан „Фук-Так“, Marshal Tito, Star Dojran, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075422446, 034225320

  Fuk_tak@hotmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Ваучер во вредност од 500 денари 500 ден. 400 ден.
Ваучер во вредност од 1000 денари 1,000 ден. 800 ден.

Вредносен ваучер по избор со кој добивате 20% попуст на цело мени за храна и пијалоци во Гостилница Фук Так - Дојран

 • Ваучер од 400 ден. со кој добивате храна во вредност од 500 ден.
 • Ваучер од 800 ден. со кој добивате храна во вредност од 1000 ден.

*Ова е заедничка кампања на Grouper и Пивара Скопје за поддршка на рестораните и угостителите! Купи ваучер сега и користи подоцна, поддржи ги твоите омилени локални ресторани! Прочитај повеќе ТУКА!

*Ваучерот ќе можете да го искористите веднаш по отварањето на локалот до крајот на Декември

*Види ги останатите зделки од оваа кампања ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2020 до 01.01.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи за носење
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Ваучерот го користите како замена за храна и пијалоци по ваш избор во вредност од 500 или 1000 денари
 • Можете да комбинирате повеќе типови храна и пијалоци од целото мени до оваа цена 
 • Доколку сакате да купите храна во вредност над цената на ваучерот, потребно е да доплатите директно во ресторанот
 • Доколку купите храна пониска од цената на ваучерот не постои можност за кусур

За компанијата

Дозволете нашата приказна да ја споделиме со вас, трдиција која ја негуваме од далечната 1884 година, благодарејки на високиот квалитет, напорна работа и огромна љубов кон храната и угостителството.

Тука сме за вас да ги понудиме извонредните специјалтитети од свежа риба и прекрасниот амбиент.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.