Купи сега, искористи подоцна: 20% во Градска Пивница ПАБ - Велес! Вредносен ваучер од 400 со кој добивате кафе или пијалок по избор од менито во вредност од 500 денари

img

Цена

400 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

20%

Заштеда

100 ден.

Преостанато време

Купени: 31

 • Благој Ѓорев 28, Veles

  Одведи ме таму

  070 727 077

Добивате

Вредносен ваучер по избор со кој добивате 20% попуст на цело мени во Градска Пивница ПАБ - Велес

 • Ваучер од 400 ден. со кој добивате кафе или пијалок по избор од менито во вредност од 500 ден.

*Ова е заедничка кампања на Grouper и Пивара Скопје за поддршка на рестораните и угостителите! Купи ваучер сега и користи подоцна, поддржи ги твоите омилени локални ресторани! Прочитај повеќе ТУКА!

*Ваучерот ќе можете да го искористите веднаш по отварањето на локалот до Септември

*Види ги останатите зделки од оваа кампања ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2020 до 01.09.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во локалот, не важи за носење
 • Задолжителна претходна резервација
 • Ваучерот го користите како замена за кафе и пијалок по ваш избор во вредност од 500 денари
 • Доколку сакате да купите храна во вредност над цената на ваучерот, потребно е да доплатите директно во ресторанот
 • Доколку купите храна пониска од цената на ваучерот не постои можност за кусур

За компанијата

PUB е шармантен спој на стар стилски декор и став помешан со модерен изглед и приод. Преку ден, одморете се во мирна атмосфера и уживајте во кафето слушајќи џез, блуз, рок или што и да е модерно. Ноќе, природно, Пабот станува центар на градскиот живот. Темпото расте, а духовите се подигаат. Забава каде секој е Ваш пријател.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.