Купи сега, искористи подоцна: 20% во Ресторан Три Бисери - Скопје! Вредносен ваучер од 400 и 800 денари со кој добивате храна и пијалоци во вредност од 500 или 1000 денари

img

Цена од

400 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

20%

Заштеда

100 ден.

Преостанато време

Купени: 5

 • Tri Biseri, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072666600

  tribiseri@yahoo.com

*Ова е заедничка кампања на Grouper и Пивара Скопје за поддршка на рестораните и угостителите! Купи ваучер сега и користи подоцна, поддржи ги твоите омилени локални ресторани! Прочитај повеќе ТУКА!

Добивате

Опции на понудата:

Ваучер во вредност од 500 денари 500 ден. 400 ден.
Ваучер во вредност од 1000 денари 1,000 ден. 800 ден.

Вредносен ваучер по избор со кој добивате 20% попуст на цело мени за храна и пијалоци во Ресторан Три Бисери

 • Ваучер од 400 ден. со кој добивате храна во вредност од 500 ден.
 • Ваучер од 800 ден. со кој добивате храна во вредност од 1000 ден.

*Ова е заедничка кампања на Grouper и Пивара Скопје за поддршка на рестораните и угостителите! Купи ваучер сега и користи подоцна, поддржи ги твоите омилени локални ресторани! Прочитај повеќе ТУКА!

*Ваучерот ќе можете да го искористите веднаш по отварањето на локалот до крајот на Октомври

*Види ги останатите зделки од оваа кампања ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2020 до 31.10.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи за носење
 • Ваучерот го користите како замена за храна по ваш избор во вредност од 500 или 1000 денари
 • Можете да комбинирате повеќе типови на храна од целото мено до оваа цена 
 • Доколку сакате да купите храна во вредност над цената на ваучерот, потребно е да доплатите директно во ресторанот
 • Доколку купите храна пониска од цената на ваучерот не постои можност за кусур

За компанијата

Скопје од секогаш бил град на вистински боеми, добра забава и вкусна храна. Старите Скопјани раскажуваат за Дебар маало како свртилиште на скопските боеми, се сеќаваат на дружбите на Скопското Корзо, на седенките во Езерце, на пикниците во Сарај и незаборавните лета на езеро Треска, а ресторанот ТРИ БИСЕРИ - Три Бисери за секој од нив има посебно значење и спомен. Сите во едно се сложуваат и велат:„За нас ТРИ БИСЕРИ има посебна симболика, тој е Бисер највкусна храна, домаќинска амбиент и безпрекорна услуга. “Се’ во овој прекрасен ресторан почива на традиција и автентичност. Од угледот кој сите овие години се одржува на највисоко ниво, до уникатната понуда и безпрекорна услуга и секако домашната атмосфера која на друго место не може да се доживее и во која уживаат Скопјани веќе три децении.

Сé започна на 1-ви септември, далечната 1990 година, кога за прв пат се отворија вратите на Ресторанот Три Бисери. Малкумина тогаш можеа да предвидат дека Раде Станојевиќ и неговиот.

Три Бисери ќе станат синоним на гастрономијата во Скопје. Едноставно да се биде во Скопје значеше задолжително да се посети Ресторанот Три Бисери, каде што Раде ќе Ве пречека како вистински домаќин и пријател, каде што ќе доживеете незаборавни мигови и спомени кои не исчезнуваат туку се пренесуваат со генерации. Своја приказна во Ресторанот Три Бисери имаат доживеано многу познати личности од Балканот, државници и странски претставници, познати спортисти, пеачи, глумци и уметници. Три децении подоцна, овој ресторан сé уште е симбол на фамилијарни средби, убави дружби и незаборавни мигови. Кога ќе го посетите денес, со насмевка на лицето и широко срце ќе Ве пречека неговиот син Петар Станојевиќ, кој чекорејќи по стапките на својот татко, со неизмерна страст и љубов  е целосно посветен на гастрономијата и ги подготвува јадењата во кои веќе три децении гостите уживаат, но Петар има и свои оригинални специјалитети на кои со гордост го става својот поптис. Веднаш, на самиот влез, ќе ги почувствувате приказните од минатото, ќе ја  доживеете традицијата на вкусна храна и ќе уживате во врвната услуга за кои Ресторанот Три Бисери, веќе триесет години го става својот потпис.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.