35% попуст на вазелин маст од "Тесори Ди Маре" во вредност од 160 ден. по цена од 104 ден.

РАСПРОДАДЕНО

35% попуст на вазелин маст од "Тесори Ди Маре" во вредност од 160 ден. по цена од 104 ден.

Цена

104 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

160 ден.

Попуст

35%

Заштеда

56 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 10

 • ул. Благој Давков бр. 2/1 лок.3

 • 070 468 163

 • tesoridimare@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Вазелин маст

* Карактеристиките на производот можете да ги погледнете во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.04.2017 до 04.06.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат од компанијата Тесори Ди Маре.
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Универзална заштитна маст
 • Збогатена со масло од портокал
 • Наменета е за иритирана, сува и испукана кожа на сите делови од телото.
 • Пакување 50 мл.

Компанијата Тесори Ди Маре (Tesori Di Mare) е основана во 2012 год. во Скопје и се наоѓа на ул. Благој Давков бр. 2/1 локал 3 во Дебар Маало. Моментално соработува со две компании за природна козметика од Хрватска (Olival и Ulola) и со една компанија од Бугарија Casyopea која што во програмата има линија од Мртво Море. Преку избирањето на производите од палетата на Olival, Ulola, Casyopea, Вие избирате квалитет сплотен со природните состојки од кои што се изградени производите од трите линии.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ