91% попуст на онлајн курс Vegan Cooking од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 558 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

Преостанато време

Добивате

Онлајн курс Vegan Cooking

*За ICOES дигитален сертификат се доплаќа 21.99€ или за Proof of Completition се доплаќа 12.99€

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.03.2023 до 26.09.2023
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за Beauty Technician
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • За ICOES дигитален сертификат се доплаќа 21.99€ или за Proof of Completition се доплаќа 12.99€
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил [email protected]

Опис

How much would your life change if you were truly nourished? If you fed your body only the best, most nutritious whole foods? In this course, Chef Cynthia Louise shows you how easy it is to eat vegan, whole food. From morning shakes to afternoon snacks, these fresh, easy recipes will fuel you completely.

Chef Cynthia Louise is here to help you change your relationship with food for good. This is not a quick fix or a 2 week crash diet, this is a lifestyle change. She shows you step-by-step on video how to create healthy whole food meals with smack you in the face flavor and accessible ingredients that you probably already have in your kitchen.

WHAT OTHERS ARE SAYING ABOUT CHEF CYNTHIA:

“Chef Cynthia! You have changed my life. I love how my meals are now filled with even more colours and plant based goodness that feeds the mind, body and soul – all inspired by you!” - ASHER BOEKEMAN

During this course you’ll learn how to:

 • prepare delicious whole food recipes that your family + friends will love
 • use fresh ingredients that you can find at your local supermarket (no running to multiple health food stores or ordering an exotic item online)
 • make simple ingredient substitutions to cater to dietary requirements
 • ditch refined sugar and how to use natural sweeteners like maple syrup and fruit
 • save time with simple kitchen tips and tricks
 • understand how each meal is nourishing you
 • cook consciously and bring more energy to your meals
 • store leftovers to keep it for longer
 • use new flavor combinations from around the world
 • heal your health with a simple and delicious whole food lifestyle

Подетални информации за курсот прочитајте ОВДЕ

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.