91% попуст на онлајн курс за веганско готвење Vegan Cooking + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Цена

558 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Онлајн курс за веганско готвење + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за Vegan Cooking
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com

Опис

Овој курс е наменет за сите што не сакаат да конзумираат месо или други производи од животинско потекло. Шеф Синтија ви носи 8 рецепти со инструкции чекор по чекор кои се лесни да се следат и не одземаат време за да се подготват. Овој курс е повеќе од само учење рецепти. Курсот ке ве научи како да преземете контрола над вашето здравје со секојдневни оброци. Шеф Синтија е професионалец, квалифициран шеф за рецепти засновани на растенија и работи во оваа индустрија повеќе од 15 годин. Таа ги подржува сите луѓе што сакаат да си ја подобрат виталноста и нивното здравје без диети и трендови.

Во тек на овој курс ке научитe да:

 • зготвите вкусни рецепти за целото семејство и вашите пријатели
 • користите свежи состојки кои може да ги најдете во блискиот супермаркет
 • правење на едноставни состојки супститути за задоволување на дневниот внес на калории
 • отстраните преработен шеќер и како да користите прирдно засладувачи како сирупи, мед и овошја
 • разберете како секој оброк ве храни
 • готвите свесно и да внесете повеќе енергија преку храната
 • зачувате остатоци за подолг период
 • користење на нови вкусови
 • зачувате вашето здравје со едноставен и вкусен стил на хранење

Целиот курс можете да го погледнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.