55 ја следат оваа компанија


img

- 92%

VegiDrill екстрактор за овошје и зеленчук

130 ден.

10 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000000841

Опис

Карактеристики на производот:

  • Лесен за употреба
  • Лесен за чистење
  • Стилски дизајн кој не зафаќа многу простор
  • Димензии:20 x 3.5cm
  • Со 4 различни навртки

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.