Купон од 399 ден. со кој добивате 10% попуст на сигурносна врата со димензија и модел по избор (Standard, Classic, Concept) од Вектор Про

 • бул.Партизански одреди 70б д.ц Алуминка лок.бр.20

  Одведи ме таму

  02 30 63 050, 075 406 566

  info@vektorpro.com

Добивате

Купон од 399 ден. со кој добивате 10% попуст на сигурносна врата во димензии и модел по избор:

 • Сигурносна врата Standard
 • Сигурносна врата Classic
 • Сигурносна врата Concept

*Сигурносните врати се изработуваат по точни димезии, во широк спектар на стилови и бои согласно барањата и потребите на корисниците

*Можност за вградување на електромагнетна брава во сите модели

*Листата на модели може да ја погледнете во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.02.2019 до 20.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е склучување на договор за попуст најдоцна до 20.03.2019 . Попустот може да се искористи до 31.07.2019
 • Сигурносните врати се изработуваат по точни димезии, во широк спектар на стилови и бои согласно барањата и потребите на корисниците
 • Потребно е склучување на договор за попуст најдоцна до15 април. Попустот може да се искористи до 31 август
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок наведен погоре, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Листа на призводи:

Сигурносна врата Standard

 • Еднокрилна сигурносна врата Standard (надворешна обработка оплеменета иверка)
 • Еднокрилна сигурносна врата со фиксен довратник Standard (надворешна обработка оплеменета иверка)
 • Двокрилна  сигурносна врата Standard (надворешна обработка оплеменета иверка)
 • Еднокрилна сигурносна врата Standard (надворешна обработка медијапан со апликативна резба)
 • Еднокрилна сигурносна врата со фиксен довратник Standard (надворешна обработка обработка медијапан со апликативна резба)
 • Двокрилна  сигурносна врата Standard (надворешна обработка обработка медијапан со апликативна резба)

Сигурносна врата Classic

 • Еднокрилна сигурносна врата Classic (надворешна обработка оплеменета иверка)
 • Еднокрилна сигурносна врата со фиксен довратник Classic (надворешна обработка оплеменета иверка)
 • Двокрилна  сигурносна врата Classic (надворешна обработка оплеменета иверка)
 • Еднокрилна сигурносна врата Classic (надворешна обработка медијапан со апликативна резба)
 • Еднокрилна сигурносна врата со фиксен довратник Classic (надворешна обработка обработка медијапан со апликативна резба)
 • Двокрилна  сигурносна врата Classic (надворешна обработка обработка медијапан со апликативна резба)

Сигурносна врата Concept

 • Еднокрилна сигурносна врата Concept (надворешна обработка оплеменета иверка)
 • Еднокрилна сигурносна врата со фиксен довратник Concept (надворешна обработка оплеменета иверка)
 • Двокрилна  сигурносна врата Concept (надворешна обработка оплеменета иверка)
 • Еднокрилна сигурносна врата Concept (надворешна обработка медијапан со апликативна резба)
 • Еднокрилна сигурносна врата со фиксен довратник Concept (надворешна обработка обработка медијапан со апликативна резба)
 • Двокрилна  сигурносна врата Concept (надворешна обработка обработка медијапан со апликативна резба) 

Во зависност од димензијата на отворот како и длабочината на касата се дефинира цената (основна цена 22.200,00 до 60.000,00)

Кога е во прашање сигурноста во вашата куќа-стан, никогаш не можете да бидете премногу претпазливи. За жал, криминалот е се во поголем пораст и голем број луѓе се чуствуваат се помалку безбедни. Докажано е дека се повеќе крадци влегуваат најчесто од влезната врата. Затоа од голема важност е да имате добра сигурносна врата. Овие сигурносни врати ке ви овозможат да чуствувате мир ,сигурност и заштита од било каков неодобрен влез во вашиот дом.

Максимална сигурност, креативна естетика, едноставна употреба,висока звучна изолација и висок термоизолациски коефициент се основни карактеристики на сигурносната врата. Вектор про Ви нуди сигурносни врати со модерен дизајн прифатлив за сите архитектонски решенија.

ВЕКТОР ПРО

Основна цел на компанијата е да обезбеди сигурност и безбедност во домот, одлична звучна и термичка изорација и да одезбеди подобар визуелен изглед по желба на клиентот а со тоа и зголемено задоволство на потрошувачот. Нивните клучни потрошувачи се клиенти кои имаат потреба од производи изработени со високо квалитетени материјали кои се тестирани и докажани, клиенти кои имаат потреба од изработка на производи по однапред земени димензии со боја и дизајн по желба и нарачка изработени посебно за нив со кој би ги задоволиле барањата и очекувањата на потрошувачот.

Основна дејност на компанијата е производство и монтажа на:

 • Пвц прозорци и врати
 • Сигурносни врати
 • Алуминиумски прозорци и врати
 • Секаков вид застаклување
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.