Велигденски патувања! До 22% дополнителен попуст на веќе промотивните цени: 3 All Inclusive ноќевања во сместување по избор во Dolphin Beach Hotel 3*, Possidi, Halkdiki (26-29.04.2019)

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

10504 ден.

Попуст

12%

Заштеда

1266 ден.

Купени: 21

Добивате

Опции на понудата:

3 All Inc за 2 лица или 2+1 (Double Room GV) 10,540 ден. (170 еур)
9,238 ден. (149 еур)
3 All Inc за 2 лица или 2+1 (Double Room SV) 13,516 ден. (218 еур)
10,478 ден. (169 еур)
3 All Inc за 3 лица (Double Room GV) 12,586 ден. (203 еур)
11,098 ден. (179 еур)
3 All Inc за 3 лица (Double Room SV) 16,182 ден. (261 еур)
13,578 ден. (219 еур)
3 All Inc за 2 возрасни + 2 деца (Family Room GV) 16,926 ден. (273 еур)
14,198 ден. (229 еур)
3 All Inc за 2 возрасни + 2 деца (Family Room SV) 18,600 ден. (300 еур)
15,438 ден. (249 еур)
3 All Inc за 4 лица (Family Room SV) 23,436 ден. (378 еур)
21,018 ден. (339 еур)
3 All Inc за 4 лица (Family Room GV) 21,576 ден. (348 еур)
19,778 ден. (319 еур)

Понудата е за 3 All Inclusive ноќевања за број на лица по избор во сместување по избор. Скратениците во опциите на собите се однесуваат на погледот на собата и се следни:

 • GV - Garden View (поглед кон градина)
 • PV - Pool View  (поглед кон базен)
 • SV - Sea View  (поглед кон море)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.04.2019 до 29.04.2019
 • Пред купување на купонот информирајте се на e-mail за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор извршете го купувањето и испратете го купонот на email адресата со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале, за потврда на резервацијата
 • Во e-mail порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата
 • Деца се сметаат до 2 до 11.99 години, над 12 години е возрасно лице.
 • За прво дете до 1.99 години сместувањето е беслатно. 
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Во понудата не е вклучена туристичка такса истата се плаќа во хотелот и изнесува 1.5 еур по соба по ноќевање.
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат
 • Чекирањето во хотелот е од 14ч. а напуштањето на собата до 12ч.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања.

Опис

Со поглед кон Олимпус и веднаш до морето овој хотел во прв ред на плажата во Посиди е одлично место за одмор и релаксација. Располага со сопствен базен и бар а сите соби се опремени со клима уреди. Wi-Fi интернет е достапен во сите заеднички простории на хотелот.

Собите на хотелот Dolphin Beach се пространи и располагаат со сателистска теелвизициј, мини бар и тераса со пглед кон базенот или морето. 

Гостите започнуваат со убав појадок на шведска маса, а за време на ручек и вечера е на располагање таверната на ресторанот која нуди грпчка и медитеранска кујна. Гостите можат да се релаксираат со коктел во барот на базенот.

Во ова рибарско градче Посиди посетителите може да најдат бројни таверни покрај морето. 

All Inclusive програмата вклучува:

 • Полн пансион со појадок, ручек и вечера
 • Освежителни пијалоци и кафе
 • Локални различни алкохолни и безалкохолни пијалоци 
 • Сладолед за време на вечерата
 • Лежалки и чадори на базенот и плажања 
 • Забавни активности 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.