Велигденски патувања! 20% дополнителен попуст на веќе промотивните цени: 3 All Inclusive ноќевања во сместување по избор во Possidi Paradise Hotel 4*, Possidi, Halkdiki (26-29.04.2019)

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

14818 ден.

Попуст

18%

Заштеда

2728 ден.

Купени: 10

Добивате

Опции на понудата:

3 All Inc за 2 лица или 2+1 (Double Room GV) 14,818 ден. (239 еур.)
12,090 ден. (195 еур.)
3 All Inc за 2 лица или 2+1 (Double Room PV) 15,500 ден. (250 еур.)
12,710 ден. (205 еур.)
3 All Inc за 2 лица или 2+1 (Double Room SV) 17,050 ден. (275 еур.)
13,950 ден. (225 еур.)
3 All Inc за 3 лица (Double Room GV) 17,732 ден. (286 еур.)
14,186 ден. (229 еур.)
3 All Inc за 2 возрасни +2 деца (Superior Room GV) 18,786 ден. (303 еур.)
15,438 ден. (249 еур.)
3 All Inc за 2 возрасни +2 деца (Family Room 1-Bedroom GV) 24,180 ден. (390 еур.)
19,778 ден. (319 еур.)
3 All Inc за 2 возрасни +2 деца (Family Suite 2-Bedrooms SV) 29,016 ден. (468 еур.)
23,870 ден. (385 еур.)
3 All Inc за 4 лица (Superior Room GV) 23,870 ден. (385 еур.)
20,398 ден. (329 еур.)
3 All Inc за 4 лица (Junior Suite GV) 27,218 ден. (439 еур.)
22,258 ден. (359 еур.)
3 All Inc за 4 лица (Family Suite 2-Bedrooms SV) 31,558 ден. (509 еур.)
25,730 ден. (415 еур.)

Понудата е за 3 All Inclusive ноќевања за број на лица по избор во сместување по избор. Скратениците во опциите на собите се однесуваат на погледот на собата и се следни:

 • GV - Garden View (поглед кон градина)
 • PV - Pool View  (поглед кон базен)
 • SV - Sea View  (поглед кон море)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.04.2019 до 29.04.2019
 • Пред купување на купонот информирајте се на e-mail за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор извршете го купувањето и испратете го купонот на email адресата со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале, за потврда на резервацијата
 • Во e-mail порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата
 • Деца се сметаат до 2 до 11.99 години, над 12 години е возрасно лице.
 • За прво дете до 1.99 години сместувањето е беслатно. 
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Во понудата не е вклучена туристичка такса истата се плаќа во хотелот и изнесува 3 еур по соба по ноќевање.
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат
 • Чекирањето во хотелот е од 14ч, а напуштањето на собата до 12ч.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Possidi Paradise е хотел со 4 ѕвезди со прекрасна локација на самата плажа на Халкидики.

Релаксирајте се покрај базенот или на плажата пред хотелот со пијалок од барот. Уживајте ја храната со звукот на брановите кои креираат одлична релаксирачка атмосфера. 

Собите во хотелот се пространи и модерно опремени. Опремени се со клима уред, сателистка телевизија и фрижидер. Бесплатен Wifi интернет е на располагање во заедничките простории на хотелот.

Хотелот располага со повеќе различни видови соби со различна комоција и опременост.

All Inclusive програмата вклучува:

 • Полн пансион со појадок, ручек и вечера
 • Освежителни пијалоци и кафе
 • Локални различни алкохолни и безалкохолни пијалоци 
 • Сладолед за време на вечерата
 • Попладневна ужина со кафе, чај и слатки 
 • Лежалки и чадори на базенот и плажања 
 • Забавни активности 
 • Фитнес центар и сауна
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.