За блескава и регенерирана коса! 54% попуст на фарбање на цела должина или корен + миење + фенирање + маска за регенерација во Studio Veljanova во вредност од 1200 ден. по цена од 549 ден.

Цена

549 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

54%

Заштеда

651 ден.

Купени: 2

Добивате

Фарбање + миење + фенирање + маска

*Фарбањето е со фарба од салонот 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.12.2019 до 02.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата се однесува на право фенирање

Опис

Дозволете си луксузна убавина во ексклузивното Studio Veljanova!

За компанијата

Studio Veljanova ги нуди следните услуги:

 • нокти
 • масажа
 • депилација
 • шминка
 • педикир
 • трепки
 • фризерски секакви услуги
 • третмани на лице
 • третмани за слабеење
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.