38% попуст на велосипед 26" со боја по избор + бесплатна достава од "Бисер Импорт" во вредност од 7800 ден. по цена од 4800 ден.

РАСПРОДАДЕНО

38% попуст на велосипед 26" со боја по избор + бесплатна достава од "Бисер Импорт" во вредност од 7800 ден. по цена од 4800 ден.

Цена

4,800 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

7,800 ден.

Попуст

38%

Заштеда

3,000 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 4

Бесплатна достава
 • ул. Егејска бр.4

 • 046254389

 • info@biserimport.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 16:00

Добивате

Велосипед 26" TD26S003 во боја по избор:

 • Портокалова
 • Сина

Карактеристики на производот:

 • 21 брзина
 • V Brake кочници
 • дупли алуминиумски бандаши
 • дупли амортизер (преден и заден)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.12.2016 до 31.03.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).

Опис

БИСЕР ИМПОРТ – Охрид е компанија формирана во 1990 година. Главното седиште се наоѓа во прекрасниот град Охрид. Компанијата БИСЕР – ИМПОРТ – Охрид долги години се занимава со увоз на различни производи. Увезува секакви видови на играчки, велосипеди, трицикли, коли на батери, тротинети, електрични скутери сувенири…..

Чекор по чекор, со напорна работа достигнаа бројка од преку 4000 различни врсти на иргачки, секогаш нови модели на велосипеди, трицикли, коли на батерии со обезбеден сервис и резервни делови.

БИСЕР ИМПОРТ – Охрид се залага да има секогаш нови производи на пазарот, а нивното мото е: добар квалитет, прифатливи цени, брза испорака и задоволни муштерии.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ