Дестинација Македонија! Велосипедска авантура на Матка! До 50% попуст на изнајмување на велосипед за 1 или 2 часа од Fresh Lounge Bar

Цена од

59 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

41%

Заштеда

41 ден.
 • Ул. 2 Бр. 150 Матка, Скопје

  Одведи ме таму

  070 905 009

Добивате

Опции на понудата:

Изнајмување велосипед – 1 час 100 ден. 59 ден.
Изнајмување велосипед – 2 часа 200 ден. 99 ден.

Изнајмување на велосипед за времетраење по избор:

 • 1 час, цена: 100 ден. 59 ден.
 • 2 часа, цена: 200 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.10.2018 до 15.11.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 070 905 009

Опис

Прекрасно место за сите љубители на велосипедизмот, не чекајте, изнајмете велосипед и уживајте во убавините на кањонот Матка. Чудесно место кое мора да се посети!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.