39 ја следат оваа компанија


15% попуст на Велосипед VIPER 29 XM STEEL во боја по избор + 6 месеци гаранција

15000 ден.

12790 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Model: Bicycle Viper 29 XM STEEL
 • Frame: Viper Steel Frame XM 19″, 142cm / 18.5cm / 76cm
 • Fork: Standard fork
 • Size: 29″
 • Transmission: Chain (NARROW DWC D-51)
 • Shifters: Shimano Tourney (21 Speed)
 • Crank: Prowheel Alluminium pedals
 • Tires: VANCOM 29″ x 2.125″
 • Brakes: Shimano Disc brake
 • Боја: црна/зелена, црна/сина

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.