39 ја следат оваа компанија


11% попуст на велосипед VIPER XCS 29” во боја по избор + 6 месеци гаранција

23500 ден.

20990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Model: Bicycle Viper 29 XCS Hydraulic
 • Frame: Alluminium Frame XCS 19″ L-size
 • Fork: SUNTOUR XCM 30 - SR with Lock out
 • Size: 29″
 • Transmission: Chain (Shimano CN - HG73)
 • Shifters: Shimano Altus SL-M310 - 9 (27 Speed)
 • Crank: Prowheel
 • Front Derallieur: Shimano Altus FD
 • Rear Derallieur: Shimano Altus RD
 • Cogs: Shimano Altus 9 Speed Cassette
 • Tires: Kenda 29″ x 2.10″
 • Brakes: Shimano M355 Hydraulic Disc Brake 160 mm
 • Боја: црна/зелена, црна/црвена, црна/сина

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.