До 44% попуст на велосипед во модел по избор од "Хеми Мотор" во вредност од 14 000 ден. по цена од 7777 ден.

РАСПРОДАДЕНО

До 44% попуст на велосипед во модел по избор од "Хеми Мотор" во вредност од 14 000 ден. по цена од 7777 ден.

Цена

7,777 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

14,000 ден.

Попуст

44%

Заштеда

6,223 ден.

 • ул. 518 бр. 1/13 Ќерамидница

 • 078 280 634

 • hemimoto@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 15:00 Саб: 10:00 - 15:00

Добивате

 Велосипед во модел по избор:

 • MTB 26’, цена: 12777 ден. 7777 ден.
 • Lady 26’, цена: 12777 ден. 7777 ден.
 • 28’ road bike, цена: 14000 ден. 7777 ден.

* Карактеристиките на велосипедите можете да ги погледнете во ОПИС.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.12.2016 до 31.01.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Карактеристики на велосипедите:

- MTB 26’

 • Големина на рамка: xl 28’
 • Достапна боја: бела, црна, сина
 • Материјал на рамката: Алуминиум
 • Преден амортизер: Zoom Телескоп
 • Менувач: Shimano
 • Предна кочница: V-brake
 • Задна кочница: Disk
 • Среден пренос: Касетен
 • Шифтери: Shimano
 • Брзини: 21 брзина
 • Пневматици: 26’ Rubena
 • Тежина: 14 kg

- Lady 26’

 • Големина на рамка: L-26’
 • Достапна боја: бела и црна
 • Материјал на рамката: Алуминиум
 • Преден амортизер: Zoom Телескоп
 • Менувач: Shimano
 • Предна кочница: V-brake
 • Задна кочница: Disk
 • Среден пренос: Касетен
 • Шифтери: Shimano
 • Брзини: 21 брзина
 • Пневматици: 26’ Rubena
 • Тежина: 14.5 kg

- 28’ road bike

 • Големина на рамка: xl 28’
 • Достапна боја: бела и црна
 • Материјал на рамката: Алуминиум
 • Преден амортизер: Tokiva Стандард
 • Менувач: Shimano
 • Предна кочница: V-brake
 • Задна кочница: Disk
 • Среден пренос: Касетен
 • Шифтери: Shimano
 • Брзини: 21 брзина
 • Пневматици: 28’ Rubena
 • Тежина: 11 kg
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ