10% попуст на велосипед 16" за деца + бесплатна достава во вредност од 3900 ден. по цена од 3499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

10% попуст на велосипед 16" за деца + бесплатна достава во вредност од 3900 ден. по цена од 3499 ден.

Цена

3,499 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,900 ден..

Попуст

10%

Заштеда

401 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • ул. Егејска бр.4

 • 046254389

 • info@biserimport.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 16:00

Добивате

Велосипед 16" за деца од 3 до 8 год. + бесплатна достава

 • Две бои: сина и црвена
 • Браници
 • Две корпи
 • Алуминиумски бандаши
 • Помошни тркала
 • Две кочници

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.05.2018 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Радости и насмевки за најмалите со овој одличен подарок за секое дете.

БИСЕР ИМПОРТ – Охрид е компанија формирана во 1990 година. Главното седиште се наоѓа во прекрасниот град Охрид. Компанијата БИСЕР – ИМПОРТ – Охрид долги години се занимава со увоз на различни производи. Увезува секакви видови на играчки, велосипеди, трицикли, коли на батери, тротинети, електрични скутери сувенири…..

Чекор по чекор, со напорна работа достигнаа бројка од преку 4000 различни врсти на иргачки, секогаш нови модели на велосипеди, трицикли, коли на батерии со обезбеден сервис и резервни делови.

БИСЕР ИМПОРТ – Охрид се залага да има секогаш нови производи на пазарот, а нивното мото е: добар квалитет, прифатливи цени, брза испорака и задоволни муштерии.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ