Автоматска турпија за стапала Velvet Smooth with Diamond Crystals

999 ден.

499 ден.

Шифра:

500000000091
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Автоматска турпија Velvet Smooth

Систем за природен изглед на блескави нокти без напор!

Лесен, пријатен и едноставен начин за постигнување блескави нокти со aвтоматичната турпија за нокти. Безразлика на обликот на ноктите, со Velvet Smooth можете да ги обликувате ноктите каде и да посакате.

Електричата ролер глава произведува вртливи движења и само за неколку минути стапалата се повторно кадифено меки и нежни. Произведен од микрогранули и нежен кон кожата, а ризикот од повреда е елиминиран благодарение на системот за контрола на притисокот. Во моментот кога третирате поголем притисок, ролер главата престанува да се врти.

Карактеристики на производот:

 • Удобна ергономска рачка за стабилен зафат
 • Без остри рабови, без сечливи компоненти, без ризик од повреда
 • Батериите не се вклучени

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.