8 ја следат оваа компанија


Венче со бисери

850 ден.

Остануваат:

2

Шифра:

71363
 • Веро Џамбо - Булевар Кузман Јосифовски-Питу локал 19 ТЦ Веро Центар Скопје

  Одведи ме таму

  078272822

  irenagorgievska@yahoo.com

Опис

Аксесоар за коса 

 • Трендовски аксесоар венче со прекрасен дизајн изработено од пластични перли

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 денари.
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 272 822
 • Види ја продавницата на "Miss Spice Accessories" овде

За компанијата

Нашата компанија "Miss Spice Accessories" е компанија која нуди широк асортиман на накит, трендовски аксесоари за возрасни и деца прилагодени за сечиј вкус а изработени од квалитетен материјал согласно контролите за квалитет. Нашата цел се задоволни клиенти и поради таа причина нудиме производи со висок квалитет кои се препознатливи на пазарот.
Доказ за нашата успешност и квалитет е нашето постоење на пазарот повеќе од 11 години со ланец на продавници низ територијата на нашата држава и тоа Скопје: Веро Џамбо, ГТЦ, Веро 2 и Ramstore Mall, Битола:Веро 4, Тетово:Palma Mall.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.