Остани здрав! 31% попуст на вендузи терапија во времетраење од 50 минути од Магични раце во вредност од 1000 ден. по цена од 690 ден.

img

Цена

690 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

310 ден.

Преостанато време

Купени: 5

 • ул. Леринска бр. 73, Козле

  Одведи ме таму

  078 308 091

Добивате

Вендузи терапија (времетраење: 50 мин.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.12.2022 до 30.06.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Вендузи терапија е терапија преку користење на мали чашки кои ја шмукуваат односно вакумираат кожата.

Преку ваквиот третман се намалува притисокот на поткожното ткиво, со што се добива чувство на релаксација и ослободување, се намалуваат болките во грбот и вратот и се поттикува протокот на крвта и се смирува нервниот систем. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.