16 ја следат оваа компанија


- 10%

VENSSINI PARMA PAM2410 24"/13" велосипед NEON плав + бесплатна достава

9999 ден.

8999 ден.

Опис

Спецификации:

 • СЕДИШТЕ ЗА PAM2412
 • РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО жолти КРАЦИ
 • КРИВИ НА ВОЛАН 26" 600X22.2X25.4 ЦРН
 • СЕТ В ПВЦ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ
 • ПЕДАЛИ ПВЦ КЛАСИК СО ЛАГЕР
 • СРЕДЕН ПОГОН MTB ЦРН 22/32/42T
 • СРЕДНА ОСОВИНА MTB НА ШТРАФ 5S
 • ЛАНЕЦ MTB MAYA Z33 P6001
 • ОБРАЧ 24" СИВ 36 ДУПКИ V1.24SV.
 • ПРЕДНА ГЛАВА MTB ЧЕЛИК ЦРНА SHUN F.
 • ЗАДНА ГЛАВА MTB 36R ЧЕЛИК ЦРНА SHUNFE.
 • SP.24X1.95 (54-507) H-826 D.J
 • ИНДЕКС НА ФАЗА ЦРН 14T-28T SHUN FENG
 • МЕНУ. СРЕД. DOWN PULL SIPO 42T
 • ЗАДЕН МЕНУВАЧ КИНЕСКИ НА КУКА
 • РАЧЕН МЕНУВАЧ A REVO SHIFT POWER SFT-30

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 денари
 • За нарачки под 500 денари се доплаќа 99 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2520 999, 078 238 820
 • Види ја продавницата на "Крусел" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.