До 62% попуст на апарат за вентилација DOSPEL ProLine со големина по избор

До 62% попуст на апарат за вентилација DOSPEL ProLine со големина по избор

Вредност

1,200 ден.

Попуст

62%

Заштеда

741 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 30

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Апарат за вентилација Dospel ProLine со големина по избор:

 • F100, цена: 1000 ден. 399 ден.
 • F120, цена: 1200 ден. 459 ден.
 • F150, цена: 1300 ден. 519 ден.

Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Димензии на производите:

- F100

 • Дијаментар на отвор за вентилација: 9,5 cm
 • Длабочина на отвор за вентилација: 5,4 cm
 • Димензии на рамка за вентилација: 5 x 5 cm

- F120

 • Дијаментар на отвор за вентилација: 11,5 cm
 • Длабочина на отвор за вентилација: 5,5 cm
 • Димензии на рамка за вентилација:16 x 16 cm

- F150

 • Дијаметар на отвор за вентилација: 14,2 cm
 • Длабочина на отвор за вентилација: 6,5 cm
 • Димензии на рамка за вентилација: 19 x 19 cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ