Вентилатор SILENT 100 CZ

2500 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Катeгории:

  • бул. Партизански Одреди бр 143

    Одведи ме таму

    023062128

    info@tehnoklima.com.mk

Опис

Класификација: домаќинство
Проток:  95 m³ / h - 280 m³ / h
Дијаметар на цевката, cm 10
Моќ: 8 W
Ниво на бучава: 26,5 dB
Фреквенција на ротација: 2400 вртежи во минута
Номинален напон: 230/50 V / Hz
Тип на инсталација: ѕиден монтиран и тавански

Посебни карактеристики:
Класа на изолација B со вградена термичка заштита
ІІ класа електрична безбедност
Класа на заштита IPX4
Работна температура: од 0 до + 40C

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.