Вентилатор Silent 100 CZ Design

2700 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Остануваат:

5
Катeгории:

 • бул. Партизански Одреди бр 143

  Одведи ме таму

  023062128

  info@tehnoklima.com.mk

Опис

Класификација: домаќинство
Продуктивност: 85 m³ / h
Моќност: 8 W
Ниво на бучава: 26,5 dB
Номинален напон: 230/50 V / Hz
Димензии (ВхШхД): 18.8х18.8х12.95 см
Тип: Аксијален
Земја на потекло: Шпанија

 • Аксијален вентилатор со низок степен на бучност скоро бесшумен  230V-50Hz,
 • Со неповратна клапна и топчести лежишта, монтирани на SILENT блокови,
 • IP45, класа II, Термички заштитен,
 • Прилагоден за работа на температура до 40°С,
 • Достапен во две различни димензии со можност за инсталирање на канал 100,120 mm,
 • Проток на воздух од 80 до 175 m³/h. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.