- 15%

VIVAX Стоечки вентилатор FS-41TB со четири различни брзини на дување + 1 година гаранција

2000 ден.

1699 ден.

Шифра:

300000001344
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 50 W
 • Димензии: максимална висина 1,3 m
 • 1 година гаранција

VIVAX FS-41TB стоечкиот вентилатор разладува со четири различни брзини на дување. Овој вентилатор со дијаметар на вртење од 40 cm, можете да го прилагодите да дува во одреден посакуван правец или да поставите автоматско хоризонтално вртење во широк лак. Прилагодлива исто така е и висината на вентилаторот кој може да ја подигнете до 1.30 m, а тивката работа на моторот придонесува да се чувствувате пријатно.

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.