Вентилатор за кујна CK

4400 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Остануваат:

12
 • бул. Партизански Одреди бр 143

  Одведи ме таму

  023062128

  info@tehnoklima.com.mk

Опции на понудата:

Вентилатор CK - 25N 4,400 ден.
Вентилатор CK - 40 F 9,500 ден.
Вентилатор CK - 50 8,400 ден.
Вентилатор CK - 60 F 13,100 ден.

Опис

Центрифугален вентилатор за домашна кујна:

 • направен од огноотпорна пластика VO
 • проток на воздух од 250 до  625 m³/ h
 • монофазен мотор 230V-50Hz, класа II
 • инсталиран на ѕид или во хауба.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.