39 ја следат оваа компанија


Вентилатор за ладење и греење за во автомобил

1100 ден.

790 ден.

Преостанато време

Купени:

8
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Можност за ладење и греење
 • Брза и ефикасна работа
 • Идеално за долги патувања
 • Може да се монтира со леплива лента
 • Ротирачка основа
 • Материјал: АВЅ
 • Тежина: 150 g
 • Моќност: 150 W
 • Димензии: 12.5 х 10.5 х 3.5 cm
 • Напојување преку автомобилот

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.