10 ја следат оваа компанија


Парфем VERSACE Blue & Red Jeans Edt

2490 ден.

2490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

Blue Jeans е класичен машки мирис, слатко-цитрусен на почеток, малку зачинет во срцевината и топло дрвенест на крајот. Горните ноти се бергамот, лимон, анасон, босилек. Во неговата срцевина е пелагониум, роза, јасмин, лаванда, мудрец, хелиотроп, крин. Базата содржи кедар, ирис, сандалово дрво, ветивер, мошус, пачули, тонка, ванила и килибар.

Red Jeans е парфем за жени првпат произведен во 1994 година и се класифицира како цветно-овошен сладок мирис. Горните ноти се праска, кајсија, фрезија и црвена рибизла. Во срцевината содржи крин, љубичица и роза. Основата е сандалово дрво, мошус и ванила.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.