10 ја следат оваа компанија


VERSACE Bright Crystal Absolu Edp

3360 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

Апсолутна сензуалност. Апсолутна брилијантност. Апсолутно искушение. Версаче го претставува Bright Crystal Absolu, интензивна верзија на еден од најомилените мириси каде суштината на сјајниот кристал е изразена до максимум. Мирис кој е уште поинтензивен поради олфактивните концентрации и нивното продолжено траење. За жена која и ја доверува својата женственост на вечно заводливата убавина на блескавиот кристал, во согласност со гламурот на марката Версаче. Мирисот со интензивен карактер станува апсолутен. Неверојатната искра на јузу се меша со семето од калинка, создавајќи необична свежина, чиста и природна. Срцето е збогатено со пријатни и кадифени акценти на малина, со истакната божурна елеганција и софистицирани ноти на магнолија и лубеница. Базата евоцира интензивност и сензуалност со благородни ноти од килибар, орев од кашу и сјајна, треперлива мошула.

 • Горни ноти: јузу, калинка, нота на лед
 • Средни ноти: малина, цвет од лилјани, божур, магнолија, цвет од лилјани
 • Базни ноти: орев кашу, килибар, мошус.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.